Czy tak właśnie będzie wyglądał iPhone 8?

Czy tak właśnie będzie wyglądał iPhone 8?

Jak wiemy, Apple w tym roku chce wydać specjalny, rocznicowy model iPhone 8, który miałby nawiązywać wyglądem do pierwotnego urządzenia sprzed 10 lat. Mówi się, że będzie on droższy i może kosztować po raz pierwszy w historii ponad 1000 dolarów. Ma on również posiadać cechy innych modeli z ubiegłych lat, a konkretniej iPhone 4/4S. Oczywiście nawiązaniem miałaby być konstrukcja złożona ze szklanych paneli oraz metalowej ramy pomiędzy nimi. Spekulacji na temat iPhone 8 pojawia się niezliczona liczba, ale chwile obecną są to jedynie plotki i przewidywania analityków.

Kolejną, dość zaskakującą informacją na temat rocznicowego telefonu od Apple jest pionowe ułożenie dwóch tylnych aparatów. W sieci pojawiła się makieta, zapewne stworzone przez osoby kompletnie niezwiązane z Apple, ale w takich przypadkach zawsze jest jakieś ziarenko prawdy. Pokazuje ona wszystko to co do tej pory słyszeliśmy, włącznie z ekranem, który zajmuje całą powierzchnię przedniego panelu oraz braku przycisku Home. Miałby on zostać zastąpiony przez “obszar kontrolny” na dole ekranu, a czytnik linii papilarnych miałby zostać umieszczony pod nim.

Może to być oczywiście też makieta, która została stworzona w jednej z fabryk Foxconn, które znajdują się na terenie Chin. Nie mamy pewności co do jej autentyczności, ale liczby się z tym, że w sieci będą pojawiała się coraz większa liczba takich przecieków.

Źródło: @VenyaGeskin1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *