Błąd Pokemon GO dodaje do kolekcji innego Pokemona niż został złapany

Błąd Pokemon GO dodaje do kolekcji innego Pokemona niż został złapany

Według wielu doniesień od graczy Pokemon Go w serwisie Reddit, odkryto nowy błąd, który jest przyczyną przekształcania stworków po tym, jak zostaną one schwytane przez użytkownika. Kilku z nich skarży się, że po przechwyceniu Pokemona do PokeBall’a dzieją się dziwne rzeczy. Gra wyświetla pewnego Pokemona, a do kolekcji zostaje dodany zupełnie inny.

Niektórzy użytkownicy donoszą, że złapania Caterpie spowodowało dodawane do kolekcji Charizarda, podczas gdy inne zostali wprowadzani w błąd, wykorzystując swoją ostatnie PokeBall’e na rzadkie okazy, a w rzeczywistości dodano do ich kolekcji powszechne Pokemony. Jeśli są to darmowe PokeBall’e to można to jeszcze przeżyć, ale dla osób kupujących je za prawdziwe pieniądze może to być lekkie rozczarowanie.

W miniony weekend pojawiła się ważna aktualizacja Pokemon go na systemy iOS i Android, która wprowadzała kilka zmian – usunięcie łapek dla najbliższych Pokemonów czy też bardziej zrównoważone uszkodzenia bitwy, możliwość edycji swojego awatara, jak i również poprawę wydajności i stabilności oraz usunięcie niektórych błędów.

Wraz z tym Niantic zablokowało zlikwidowane mapy innych producentów, które ujawniła lokalizację Pokemonów w okolicy.

Źródło: PhoneArena, Reddit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *