Apple może rozpocząć produkcję iPhone 8 nadzwyczajnie wcześniej niż zwykle

Apple może rozpocząć produkcję iPhone 8 nadzwyczajnie wcześniej niż zwykle

Według Barron’s Tech Trader Daily w tym roku, Apple może zdecydowanie szybciej zacząć budowanie swojego iPhone 8, niż bywało to w poprzednich latach. John Donovan i Steve Mullane z BlueFin Research Partners twierdzą, że istnieją pogłoski, które mówią, że Apple rozpocznie produkcję swojego smartfonu, aby być gotowym na czerwiec. W tym właśnie czasie ma być już gotowy cały łańcuch dostaw poszczególnych podzespołów.

Źródła twierdzą ponadto, że, podczas gdy Apple może rzeczywiście zacząć budowę kolejnego iPhone’a to jego premiera odbędzie się zgodnie z tradycją, a więc na początku września 2017 roku. Dodają również, że kwartalna ilość wyprodukowanych jednostek wzrośnie z 45 milionów do 48 w porównaniu z czerwcem w ubiegłym roku.

MacRumors potwierdza, że wczesne rozpoczęcie produkcji jest bardzo logiczne i zrozumiałe ze względu na zupełną zmianę konstrukcji iPhone 8, a z tego powodu może również wzrosnąć ogólne zainteresowanie nadchodzącym modelem. Pozwoli to też na szybszą eliminację wszelkich błędów konstrukcyjnych i rozwiązanie problemów produkcyjnych.

Co oznaczają “wielkie” zmiany? Tego nie wiadomo, a więc będziemy musieli poczekać na pierwsze przecieki lub na samą premierę za kilka miesięcy.

Źródło: MacRumors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *