Android O będzie ostatnią poważną aktualizacją dla OnePlus 3 oraz 3T

Android O będzie ostatnią poważną aktualizacją dla OnePlus 3 oraz 3T

Poprzednimi telefonami, o które bardzo często pytali fani i przede wszystkim użytkownicy chińskiego producenta były OnePlus 2 i OnePlus X. Chodziło oczywiście o aktualizację Android 7.0 Nougat, która jak już wiadomo nie dotrze do tych urządzeń.

Najnowszymi telefonami, które są obecnie w portfolio firmy są OnePlus 3, 3T oraz przede wszystkim 5. W przypadku dwóch wspomnianych już urządzeń, OnePlus było dość milczące i nie informowała o możliwości aktualizacji, a jedynie poinformowało jakiś czas temu, że Marshmallow było ostatnią główną aktualizacją dla nich. Inaczej jest w przypadku nowych urządzeń i OnePlus wydało oficjalne oświadczenie i ujawnia swoje plany dotyczące oprogramowania dla modeli z ubiegłego oraz tego roku.

Jeden z szefów chińskiego przedsiębiorstwa potwierdził, że OnePlus 3 i 3T otrzymają aktualizację Androida O i będzie to ich ostatnia duża aktualizacja systemu. Posiadacze OnePlus 5 mogą być pewni, że jeszcze w przyszłym roku dostaną aktualizację systemu, który zostanie wydany przez Google.

Źródło: OnePlus, PhoneArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *