Apple może zastosować optyczny zoom i 3 GB pamięci RAM w iPhone 7 Plus

Apple może zastosować optyczny zoom i 3 GB pamięci RAM w iPhone 7 Plus

Według najnowszego raportu analityka Ming-Chi Kuo, znanego ze swoich prognoz dotyczących produktów Apple, nadchodzący i iPhone 7 Plus z 5.5 calowym wyświetlaczem będzie wyposażony w konfigurację dwóch aparatów. Wskazuje również na to dzisiejsze szkice, które wyciekły do sieci. Wcześniej Kuo uważał, że Apple wyda dwa różne modele iPhone 7 Plus (z pojedynczym obiektywem oraz dwoma obiektywami). Jednak teraz spółka z Cupertino zmieniła zdania patrząc na ogromne zainteresowanie flagowcami Huawei P9 oraz LG G5.

Zmiana planów oznaczałaby również, że Apple będzie montować 3GB RAM we wszystkich 5.5-calowych iPhone’ach 7 Plus. Według analityka KGI, Sony i LG będą mogły zaspokoić popyt Apple dla modułów podwójnych kamer w 2016 roku.

Mówi się też, że zespół antenowy zostanie całkowicie przebudowany, nowa generacja iPhone’ów może być wodoodporna, ale kosztem tego usunięte ma zostać gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. To właśnie wokół tych tematów powstaje wiele spekulacji i sprzecznych doniesień. Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć już na przełomie września i października.

Źródło: 9to5mac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *