Instagram Stories ma już 100 milionów aktywnych użytkowników

Instagram Stories ma już 100 milionów aktywnych użytkowników

Instagram Stories zostało wdrożone do aplikacji dwa miesiące temu i wiele osób podchodziło do tego sceptycznie. Głównym tego powodem było ogromne podobieństwo do aplikacji Snapchat. Dużo osób twierdziło, że niewiele osób będzie z niej korzystało, ale patrząc jak to wygląda obecnie, funkcja ma się bardzo dobrze. Instagram Stories ma obecnie 100 milionów aktywnych użytkowników każdego dnia. Sam raport pochodzi z portalu BuzzFeed, który również w czerwcu tego roku ogłosił, że z Instagrama korzysta 500 milionów osób.

Oznacza to, że prawie 20 % społeczności jest aktywnie zaangażowana w funkcjonowanie Instagram Stories. Według doniesień Snapchat pod koniec września miał 150 milionów aktywnych użytkowników. Tak więc to pokazuje jak te liczby są imponujące, zważywszy na to, że Snapchat funkcjonuje na rynku już od dłuższego czasu. Jasno obrazuje, że użytkownicy poszukują również alternatyw do udostępniania krótkich wiadomości w formie graficznej. Instagram daje również możliwość połączenia jej z aplikacją, z której chętnie korzysta wiele osób.

Instagram Stories szczególnie upodobały sobie popularne osoby oraz przeróżne marki. Możecie sprawdzić również profil tapps.pl na Instagramie, gdzie znajdziecie wiele nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *