Buty Pizza Hut, które pozwolą zamówić pizzę i zatrzymać telewizor

Buty Pizza Hut, które pozwolą zamówić pizzę i zatrzymać telewizor

Inteligentne buty to nie jest żadna nowość i wielu sportowców korzysta z ich możliwości, aby śledzić swoje poczynania podczas treningu. Pizza Hut stworzyła buty, które są inteligentne, ale raczej nie służą do kontrolowania aktywności, a wręcz są przeciwieństwem. Nowe buty noszą nazwę Pie Tops II i jak widzimy jest to już drugie wydanie. Powstały one w ramach kampanii reklamowej dla March Madness, czyli turnieju NCAA.

Są one produktem marketingowym, ale są to również zwykłe buty. Pie Tops II umożliwiają zamówienie pizzy, oczywiście z Pizza Hut. Służy do tego przycisk, który został zamontowany w jednym z butów. Lewy but posiada jednak dodatkową opcję, która daje możliwość zatrzymania telewizora. Zapewne ma to być opcja pomocna, kiedy zadzwoni dostawca pizzy z naszym zamówieniem.

Buty łączą się jednak poprzez Bluetooth z aplikacją Pizza Hut na urządzeniu ich posiadacza.

Pizza Hut nie wyjaśnia sposobu w jaki to działa, ale Fortune informuje, że zatrzymać można dekoder od amerykańskich operatorów Spectrum, DirecTV, Xfinity, Dish oraz Fios. Po bliższym przyjrzeniu się lewemu butowi widać pewien dodatek na języku, który może być diodą podczerwieni. Zapewne został on zaprogramowany, aby działać z najpopularniejszymi dekoderami.

Same buty są w kolorach kojarzących się z pizzą, a na ich boku widniej nawet napis “PIZZA”. Na Pie Tops II znajduje się też logo Pizza Hut. Dostępne są dwa kolory – czerwony, który może symbolizować sos pomidorowy oraz drugi, jasno brązowy, który może kojarzyć się z ciastem pizzy.

Twórcą butów jest Shoe Surgeon, a ich ilość będzie oczywiście ograniczona. 50 par Pizza Hut Pie Tops II będzie można kupić od 19 marca na stronie hbx.com. Ma rozpocząć się w 19 marca. Będzie można też je wygrać w różnych konkursach w portalach społecznościowych.

Źródło: The Verge, Fortune

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *