Booksy – zarezerwuj wizytę u specjalisty

Booksy – zarezerwuj wizytę u specjalisty

Booksy to aplikacja, która sprawi, że rezerwacja wizyt w salonach usługowych stanie się tak prosta, aż trudno to sobie wyobrazić. Bez zbędnego oczekiwania w kolejkach lub ‘wiszenia na telefonie umówimy wizytę u specjalisty, fryzjera lub innego usługodawcy. Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store. Z serwisu można korzystać również w wersji przeglądarkowej. Usługa dostępna jest w kilku miastach w Polsce – Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk.

Rezerwacji możemy dokona 24 godziny na dobę, co już jest ogromnym plusem tej aplikacji. Każdy oferujący swoje usługi jest oceniany przez klientów, którzy przekazują swoje doświadczenia innym użytkownikom. Dzięki Booksy z łatwością wyszukamy podane usługi wpisując jedynie frazę. W wynikach wyświetli nam się porównanie cen, godziny otwarcia, oceny.

Wizyty możemy również przekładać na inny termin lub całkowicie z nich zrezygnować. Cenna funkcją aplikacji jest wysyłanie powiadomień o zbliżającym się terminie wizyty. Ulubionych kontrahentów możemy dodać do własnej listy, aby w łatwy sposób korzystać z ich usług w przyszłości.

Istnieje także aplikacja dla firm, które chcą dołączyć korzystania z serwisu pod nazwą BooksyBIZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *