Apple prezentuje czerwonego iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus

Apple prezentuje czerwonego iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus

Jak przewidywaliśmy wczoraj, zamknięcie sklepu internetowego firmy Apple w rzeczywistości dotyczyło ogłoszenia nowych produktów. Kilka godzin sklep wznowił swoje działanie i możemy w nim zobaczyć nowe gadżetów dla fanów marki. Pojawiają w się w nim nowe iPady, iPhone SE w wariantach pojemności 32 GB i 128 GB, a przede wszystkim czerwone iPhone 7 i 7 Plus. Product Red firmy Apple, ma na celu działania na rzecz zapobiegania AIDS.

Jest to część kampanii, którą Apple prowadzi już od kilku lat pod hasłem RED, a spod jej szyldu wychodziły już inne produkty jak etui. Jedna po raz pierwszy jest to iPhone i karmazynowo-czerwony telefon wprowadza nieco świeżości do tej linii. Poza wyglądem nie różnią się one od zeszłorocznych iPhone 7 i iPhone 7 Plus, specyfikacja pozostaje niezmieniona. Oczekujemy tego dopiero od wrześniowych modeli, które mają być wyjątkowe i przynosić wiele nowych i niespotykanych funkcji.

iPhone 7 RED w wersji 128 GB kosztuje 3879 złotych, natomiast z pojemnością 256 GB, 4399 złotych. 5.5-calowy iPhone 7 w kolorze czerwonym i wariantem pojemności dostępny jest od 4399 złotych, a z 256 GB za 4999 zł. Oba te modele będą do kupienia na stronie Apple od 24 marca, godzi. 16.01.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *