Jakie smartfony warto kupić w 2019 roku?

Jakie smartfony warto kupić w 2019 roku?

Nowe technologie biegną do przodu w coraz szybszym tempie. Na rynku cały czas pojawiają się nowe i ulepszone smartfony, które dzięki nowym usprawnieniom coraz lepiej spełniają nasze oczekiwania z punktu widzenia konsumenta.

Parametry przy wyborze smartfona

Decydując się na zakup nowego telefonu powinniśmy przede wszystkim skupić się na jego parametrach, które są kluczowe, jeśli zależy nam przemyślanym i udanym zakupie. Należą do nich między innymi:

  • System operacyjny – dużą popularnością (nie bez powodu) mogą pochwalić się smartfony z systemem iOS i Android.
  • Aparat – jest podstawą, jeśli chodzi o wybór telefonu. W niektórych z najnowszych modeli zastosowano aż trzy aparaty tylne.
  • Pamięć wewnętrzna – jeżeli wiemy, że będziemy przechowywać na telefonie mnóstwo plików oraz robimy dużo zdjęć powinniśmy zastanowić się nad urządzeniem, które zawiera co najmniej 64 GB. Obsługiwanie przez smartfon karty pamięci to dodatkowa zaleta.
  • Procesor – ważne, aby był wydajny, jeśli zależy nam na płynności pracy urządzenia.
  • Cena – często najdroższy nie jest równoznaczne z najlepszy.

Najlepsze smartfony w 2019 roku

1. Apple iPhone XS

Jeśli chodzi o markę Apple z pewnością znajdzie się masa zwolenników jak i przeciwników. Trzeba jednak przyznać, że iPhone XS to smartfon o bardzo dobrych parametrach, który posiada więcej zalet niż wad. Telefon wyróżnia się bardzo dobrze wykonaną i poręczną obudową, która wykonana została ze szkła i jest dość odporna na upadki. Jest wydajny, a system operacyjny działa szybko i bez zarzutu. Wyświetlacz należy do jednych z najlepszych. Poza tym do zalet z pewnością można zaliczyć aparat z zoomem optycznym i popisową jakość filmów. Minusem jest koszt jaki musimy ponieść, aby smartfon znalazł się w naszej kieszeni. Jeśli wiesz, że telefon ten posłuży ci przez długi czas możesz zastanowić się nad sfinansowaniem zakupu kredytem.

2. Huawei P20 Pro

Model ten uważany jest za flagowca marki Huawei. Posiada wodoszczelną obudowę ze szkła, a krawędzie boczne wykonane są z aluminium. Jego system operacyjny to Android 8.1, który sprawdza się znakomicie. Urządzenie nie zacina się, co jest zasługą bardzo sprawnego procesora. Telefon ma aż trzy aparaty na tylnej obudowie, a zdjęcia są niemal doskonałe. Model ten nie posiada miejsca dla karty microSD, ale rekompensuje to dużą ilością pamięci wewnętrznej (aż 128 GB).

3. Samsung Galaxy S9 Plus 

Coś dla zwolenników nieco większych smartfonów – ma aż 6,2 cala. Wodoodporna obudowa powinna przetrwać zalania, a sam telefon prezentuje się bardzo elegancko. Wyświetlacz robi wrażenie. Obraz jest ostry i szczegółowy. System operacyjny to Android 8.0, dzięki czemu działa po mistrzowsku. Telefon daje nam możliwość nagrywania filmów w 4K. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z nielicznych smartfonów, w których nie usunięto wejścia słuchawkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *