iPhone 8 będzie wyglądał podobnie jak pierwszy i oryginalny iPhone z 2007 roku?

iPhone 8 będzie wyglądał podobnie jak pierwszy i oryginalny iPhone z 2007 roku?

Wczoraj Apple zaprezentowało pierwsze urządzenia tego roku i są nimi m. in. iPhone 7 i iPhone 7 Plus w kolorze czerwony. Jest to oczywiście przedsmak tego co nas czeka we wrześniu, kiedy to powinniśmy zobaczyć zupełnie przeprojektowanego iPhone 8. Ma on być wyjątkowy ze względu na 10. rocznicę od powstania linii smartfonów firmy z Cupertino. Koreański serwis ETNews przynosi nam garść plotek które mówią właśnie o iPhone 8.

Według raportu firma Apple będzie chciało oddać hołd oryginalnemu iPhone’owi z 2007 roku w postaci zaokrąglonych krawędzi. iPhone 8 ma jednak zostać wykonany z zakrzywionych, szklanych paneli, ma być znacznie cieńszy oraz posiadać ogromy wyświetlacz. Użycie szklanych paneli 3D ma sprawić, że telefon będzie błyszczący oraz idealnie dopasowany do dłoni.

Wiele mówi się, że ekran iPhone 8 może być zakrzywiony i praktycznie każda plotka potwierdza, że tak właśnie będzie. ETNews donosi jednak, że wyświetlacz rocznicowego iPhone’a będzie relatywnie płaski, a Apple zdecyduje się na zastosowanie szkła 2.5D, które doskonal znamy z wielu smartfonów z Androidem. Wpływa ono na elegancki wygląd urządzenia, a krawędzie przedniego panelu są idealnie wygładzone.

Źródło: ETNews, MacRumors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *