iPhone 7 pierwszym z obsługą dwóch kart SIM?

iPhone 7 pierwszym z obsługą dwóch kart SIM?

W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, którą rzekomo przekazali pracownicy Foxconn, że iPhone 7 Plus nie będzie wyposażony w podwójną konfigurację aparatu ze względu na problemy techniczne. Dodatkowy obiektyw miał oferować optyczny zoom. Teraz jednak otrzymujemy sprzeczne informacje, a jedna z nowych plotek twierdzi, że doniesienia o porzuceniu pomysłu podwójnego aparatu były fałszywe.

Kolejne już doniesienia mówiły o braku standardowego gniazda słuchawkowego. Wskazywały na to również adaptery, które zaprezentował chiński producent w zeszłym miesiącu. Pozwalały one na podłączenie zestawu słuchawkowego pod port Lightin. Jednak według chińskiej firmy Rock Fix, która zajmuje się naprawami kolejna iteracja iPhone będzie posiadać gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Inne zdjęcia serwowane przez Rock Fix przedstawia tacę na dwie karty SIM, co oznaczałoby, że iPhone 7 będzie pierwszym z takim rozwiązaniem.

Pozostałe zdjęcia (u góry) przedstawiają pamięć masową SanDisk 256 GB dla iPhone, podwójną konfigurację aparatów oraz wspomniane gniazdo słuchawkowe obok portu Lightin.

Źródło: Engadget

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *