iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w kolorze Onyks wreszcie z pojemnością 32 GB

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w kolorze Onyks wreszcie z pojemnością 32 GB

Onyksowe iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus wreszcie są dostępne w innej pojemności niż co najmniej 128 GB. Jest to jedna ze zmian, która zachodzi w sklepie internetowym po wczorajszej konferencji Apple. Od teraz ten unikalny kolor dostępny jest również w wariancie pojemności 32 GB. Ze sklepu znika jednak wersja 256 GB.

Pamiętamy też, że był on w 2016 roku bardzo ciężki do zdobycia i okres oczekiwania bardzo się wydłużał względem innych kolorów. Wszystko przez złożony proces produkcji i trudności, które powstawały podczas nakładania błyszczącej powierzchni.

Mimo pięknego wyglądu i błyszczącej, czarnej powierzchni Jet Black (onyks) ma jedną wadę. Pozostaje na nim każdy odcisk palca, a więc trudno utrzymać go w idealnej czystości. Apple przyznało również, że jest podatny na mikroodpryski podczas normalnego użytkowania.

Obecnie na iPhone 7 onyks 32 GB trzeba zapłacić 2 729 złotych, a za większego iPhone 7 Plus 3 319 złotych. Wariant 128 GB w przypadku iPhone 7 i 7 Plus to odpowiednio 3 229 złotych i 3 819 złotych dla każdej kolorystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *