Huawei Nova 2 zmierza do Europy w cenie 400 eruo

Huawei Nova 2 zmierza do Europy w cenie 400 eruo

Linia Nova to całkiem młoda seria smartfonów średniej klasy od Huawei. Mimo tego, że istnieje od niedawna ma w swoich szeregach już sporo urządzeń, a jednym z nowszych jest model Huawei Nova 2. Telefon zadebiutował w Chinach w czerwcu tego roku, ale wygląda na to, że pojawi się już wkrótce w Europie. Obecnie oferowany jest w kilku holenderskich sklepach, ale nie wykluczone, że trafiać będzie również do innych europejskich krajów.

Nova 2 ma być jednym z telefonów, które zostaną przedstawione szerszemu gronu podczas konferencji Huawei na targach IFA w Berlinie. Wygląda na to, że na początku września poznamy wszelkie szczegóły dostępności. Cena za ten telefon to 399 euro, a więc około 1700 złotych. Cena w China wynosi około 1300 złotych.

Wewnątrz pracuje chipset Kirin 659 z 8 rdzeniami, 4 GB RAM i 64 GB pamięci rozszerzalnej. Nova 2 posiada 5-calowy ekran Full HD (1080p). Z tyłu znajdują się dwa aparaty – 12 MP i 5 MP. Aparat do selfie ma 20-megapikseli. Nova 2 posiada baterię o pojemności 2950 mAh i obsługuje dwie karty SIM.

Źródło: PhoneArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *