Huawei Mate 9 w wycieku zdjęć o wysokiej rozdzielczości

Huawei Mate 9 w wycieku zdjęć o wysokiej rozdzielczości

Huawei Mate 9 zostanie zaprezentowany szerszej publiczności już w najbliższy czwartek podczas specjalnego wydarzenia w Monachium. W dotychczasowych przeciekach mogliśmy zobaczyć wyłącznie rendery, które były w większości ze sobą sprzeczne i przedstawiały zupełnie różne telefony. Teraz jednak pojawiają się prawdziwe zdjęcia, które pokazują ostateczny projekt Mate 9 z konfiguracją podwójnego aparatu stworzoną przy współpracy z firmą Leica.

Oprócz tego widzimy również laserowy autofokus oraz podwójną lampę błyskową LED, a poniżej zespołu aparatu widoczny jest skaner linii papilarnych. Zgodnie z przypuszczeniami Mate 9 ma metalową konstrukcję oraz jest bardzo dużym urządzeniem. Jest to zapewne 5,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p. Wewnątrz znajdziemy wyprodukowany przez Huawei chipset Kirin 960 oraz maksymalnie 6 GB pamięci RAM oraz 256 GB pojemności wbudowanej. Mate 9 będzie działać na Androidzie 7.0 Nougat z interfejsem EMUI 5.0.

W tym przypadku widzimy płaską wersję, ale od pewnego czasu krążą plotki o wariancie z zakrzywionym ekranem. Na rozwianie wszelkich wątpliwości musimy poczekać jeszcze kilka dni.

Źródło: NoWhereElse.fr, SuomiMobile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *