Huawei Mate 9 może pojawić się już w listopadzie. 6 GB RAM, dziewięć kolorów

Huawei Mate 9 może pojawić się już w listopadzie. 6 GB RAM, dziewięć kolorów

Następca Huawei Mate 8 jest na języka od dłuższego czasu, a spodziewano się, że może zostać zaprezentowany na początku tego miesiąca, na targach IFA w Berlinie. Jednak tak się nie stało i Huawei przedstawiło nową serię o nazwie NOVA.

Już w kwietniu, analityk Pan Jiutang zasugerował, że będzie on zasilany przez chipset Kirin 960 i pojawi się on pod koniec tego roku. Pojawiało się wiele sprzecznych informacji, ale większość z nich wskazywała zawsze na podwójną konfigurację tylnego aparatu z jednostkami 20 MP. Teraz pojawiają się nowe doniesienia. Uważa się, że Huawei zaprezentuje trzy różne wersje Mate 9.

Dwa warianty z 4 GB pamięci RAM oraz pojemnością 64 GB lub 128 GB. Trzecia wersja ma pojawić się z 6 GB RAM oraz pamięcią wewnętrzną 256 GB. Dodatkowo Mate 9 ma zostać wyposażony w port USB typu C. Za sekcję aparatów będzie odpowiedzialna firma Leica. Co ciekawe, może być w sumie aż dziewięć różnych kolorów w ofercie m. in. bursztynowe złoto, srebrny, mocha gold, różowe złoto oraz błyszczący czarny.

Oczywiście po wyjęciu z pudełka smartfon będzie działać pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat z interfejsem Emotional 5. Najnowsze plotki mówi, że może on się pojawić już w listopadzie.

Źródło: Phonandroid, PhoneArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *