Huawei Honor Magic z zaokrągloną budową oraz dwoma aparatami

Huawei Honor Magic z zaokrągloną budową oraz dwoma aparatami

Huawei zaprezentowało właśnie jeden z najbardziej zaokrąglonych smartfonów jakie do tej pory widzieliśmy – Honor Magic. Tył urządzenia również jest bardzo zakrzywiony, a pomiędzy znajduje się metalowa rama. W zaokrąglonym szkle osadzony został 5.09-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD (577 ppi). Magic ma grubość 7.8 milimetrów i będzie dostępny w dwóch kolorach – Golden Black i Porcelain White.

Z tyłu znajdziemy dwa aparat po 12 MP (kolor + monochromatyczny) z przesłoną f/2.2 oraz dużymi pikselami 1.4 μm. Z przodu znajduej się 8-megapikselowy aparat z przesłoną f/2.2. Z przoduw rpzycisku Home znajduje się czytniki linii papilarnych.

Honor Magic działa pod kontrolą systemu Android 6.0.1 Mrashmallow z interfejsem “Honor Magic Live OS”. Wewnątrz znajdziemy chipset Kirin 950 oraz 4 GB RAM. Pojemność wbudowana wynosi 64 GB. Jedną z zalet jego oprogramowania jest funkcja DeepThink, która wykorzystuje FaceCode. Za pomocą kamery termowizyjnej rozpoznaje oczy osób zaufanych i tylko one mogą zobaczyć powiadomienia.

Honor Magic posiada baterię o pojemności 2900 mAh, którą można naładować do 90 % w pół godziny, w 10 minut do 40 %, a w 20 minut do 70 %. Telefon obsługuje dwie karty SIM. Urządzenie zostało wycenione na CNY 3700, czyli około 2200 zł. W Chinach jest dostępne w przedsprzedaży, a jego wysyłka nastąpi 25 grudnia.

Źródło: AndroidAuthority, GSMArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *