Honor 9 Premium z 6GB RAM i pojemnością 128 GB zmierza do Europy

Honor 9 Premium z 6GB RAM i pojemnością 128 GB zmierza do Europy

Honor 9 sam w sobie ma już być urządzeniem flagowym, a teraz chińska marka wprowadza również wersję Premium tego urządzenia. Nowy Honor 9 Premium ma 6 GB pamięci RAM i 128 GB pojemności. Dziwne jest również to, że będzie on dostępny w innych krajach, niż Chiny. Zazwyczaj to właśnie w Państwie Środka wprowadzone są warianty z większą ilością pamięci RAM. Za przykład możemy wziąć chociażby Galaxy S8, który ma 6 G RAM, a nie 4 GB jak w innych regionach.

Zgodnie z doniesieniami strony WinFuture.de we Włoszech oficjalnie wprowadzono właśnie Honor 9 Premium, który będzie dostępny wyłącznie u operatora 3 (Tre). Ekskluzywny wariant Honor 9 ma trafić również na półki sklepowe w Szwajcarii, ale nastąpi to dopiero 28 sierpnia. Oczywiście będzie on droższy od standardowej wersji, która posiada 4 GB pamięci RAM i 64 GB pojemności.

Honor 9 Premium będzie kosztował 455 euro (ok. 1800 zł), a więc niewiele więcej niż podstawowy wariant. U nas, Honor 9 kosztuje w granicach 2200 złotych, a więc jeśli zostanie wprowadzona jego ulepszona wersja, powinna być większa o około 200 złotych. Nie wykluczone, że Honor 9 Premium trafi do innych krajach europejskich w najbliższym czasie.

Źródło: Winfuture.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *