Honor 7X debiutuje w Europie, a obok niego również Honor View 10

Honor 7X debiutuje w Europie, a obok niego również Honor View 10

Huawei wprowadził Honor V10 i Honor 7X odpowiednio już w październiku i listopadzie, ale wyłącznie na rynek chiński. Dziś jednak nadszedł czas na ich międzynarodowy debiut.

Honor 7X od dziś będzie dostępny w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Turcji, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Iranie oraz Malezji i Indiach.

Można go już zamówić w przedsprzedaży w trzech sklepach – Komputronik, X-KOM oraz EURO RTV AGD. Cena Honor 7X w naszym kraju to 1 299 zł. Przy zamówieniach do 10 grudnia selfie stick gratis.

Honor View 10 trafi do sprzedaży 8 stycznia w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Indiach, Malezji, Rosji i Stanach Zjednoczonych, a ceny będą zaczynać się od 500 €.

Honor 7X posiada chipset Kirin 659 wraz z 4 GB pamięci RAM. Urządzenie posiada 5,93-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 2160 i proporcjach 18:9. Z tyłu znajdują się dwa aparaty – 16MP + 2MP. Aparat do selfie ma 8-megapikseli.

Honor View 10 to prawdziwy flagowy model z chipsetem Kirin 970 oraz 6 GB pamięci RAM. Posiada podwójną konfigurację aparatu 20MP + 16 MP. Z przodu natomiast znajduje się aparat 13 MP. Oba smartfony działają na Androidzie Oreo.

Źródło: Honor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *