Gry, na które czekamy w 2016 roku [iOS]

Gry, na które czekamy w 2016 roku [iOS]

Nowy rok to też nowe zapowiedzi gier, także tych na urządzenia mobilne. W tym artykule przyjrzymy się kilku ciekawym pozycjom, które w przeciągu kilku miesięcy trafią do App Store.

Oto zestawienie gier, które zadebiutują na iOS jeszcze w tym roku:

60 Seconds

60 seconds to gra, w której główną rolę odgrywa niejaki Ted. Głowa typowej amerykańskiej rodziny, która mieszka na przedmieściach. Codzienne życie rodziny zostaje zachwiane przez zbliżającą się apokalipsę. Rząd amerykański daje im tylko 60 sekund na zabrania najpotrzebniejszych rzeczy i schowanie się w bunkrze zanim w okolicy spadnie pierwsza bomba. Naszym zadaniem jest pomóc przetrwać w bunkrze jak najdłużej. Musimy racjnalnie dysponować środkami oraz dostępnymi materiałami oraz stawiać czoła codziennym zagrożeniom. Jednym z nich są zmutowane karaluchy.

Spodziewana data premiery to czerwiec tego roku.

2. Heroes of Normandie

HON to gra strategiczna, której akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Jest to interaktywna wersja gry planszowej, która została wydana w 2014 roku. Wydarzenia dzieją się oczywiście po D-Day, czyli lądowaniu aliantów w Normandii. Możemy dowodzić jedną z trzech armii – amerykańską, brytyjską lub niemiecką. Każda z nich posiada unikalne bronie oraz zdolności. Możemy brać udział w błyskawicznych walkach, specjalnie wyreżyserowanych scenach lub z innymi graczami w trybie multiplayer. Data premiery to również czerwiec 2016 roku.

3. Pokemon GO

To gra, na które z pewnością czekają z sentymentem wszyscy fani serii. Pokemon Go wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną gdzie wszystkich informacji o lokalizacji i poszukiwaniu nowych Pokemonów są realne. Do prawdziwej zabawy potrzebne są smartfon z Bluetooth oraz specjalne urządzenie o nazwie Pokemon GO Plus. Jest to opaska na rękę do powiadamiania zawodnika za pomocą wibracji lub diody LED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *