Google Pixel omyłkowo pokazany na stronie kanadyjskiego operatora

Google Pixel omyłkowo pokazany na stronie kanadyjskiego operatora

Jesteśmy dosłownie dwa dni od wielkiego wydarzenia, jakim będzie konferencja Google. 4 października zaprezentowane zostaną smartfony Pixel oraz Pixel XL. Ich wygląd znamy właściwie już od kilku miesięcy, a teraz kolejne potwierdzenie przychodzi od kanadyjskiego operatora Bell. Oczywiście był to błąd z ich strony i ujawnili oficjalny wizerunek 5-calowego Google Pixel w kolorze białym.

Wcześniejszy link prowadził do strony ze zdjęcia, na której widzimy napis: “Introducing Pixel, Phone by Google. Order yours today.” Strona została już usunięta, a najciekawsze, że jej adres sugerował przejście do strony z przedsprzedażą Galaxy Note 7.

Obraz pokazuje w zasadzie to samo co widzieliśmy już w zeszłym tygodniu w czarnej kolorystyce. Widzimy również interfejs z Androidem 7.1 Nougat, który zadebiutuje na nowych smartfonach z serii Pixel.

Zarówno 5-calowy Pixel jak i 5,5-calowy Pixel XL będzie prawdopodobnie gotowy do zamówienia zaraz po ich ogłoszeniu w dniu 4 października (przynajmniej w USA i Kanadzie). Ceny będą zaczynać się od 649 dolarów, choć nie możemy jeszcze tego potwierdzić.

Źródło: Bell, Steve Hemmerstoffer, PhoneArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *