Foxconn podobno rozpoczyna globalną przesyłkę iPhone 7 i 7 Plus

Foxconn podobno rozpoczyna globalną przesyłkę iPhone 7 i 7 Plus

Oczekiwanie na największą premierę tego półrocza dobiega końca i już jutro Apple zaprezentuje kilka nowych produktów, a na ich czele znajdzie się duet iPhone 7. W ciągu ostatnich godzin pojawiło się wiele różnych doniesień odnośnie nowych smartfonów Apple. Jedną z nich mówi o możliwości nagrywania wideo 4K oraz 60 fps. Według najnowszych plotek Foxconn rozpoczął proces wysyłki urządzeń na cały świat.

Według ITHome 370 000 jednostek opuściło fabrykę w Zhengzhou i jest w drodze do kilku kluczowych krajów zbytu. Wśród tych krajów znajdują się m. in. Wielka Brytania, Holandia, Włochy czy Stany Zjednoczone. Oczekuje się, że sprzedaż w pierwszy, otwierający weekend powinna przekroczyć 10 milionów sztuk. Więc partia o której mowa jest tylko częścią całej operacji, według tej informacja waży ona około 200 ton.

Zgodnie z niektórymi doniesieniami Apple zwiększyło produkcję po niefortunnej wpadce Samsunga z jego najnowszym fabletem Galaxy Note 7, co wydaje się logicznym posunięciem. Wiele osób może zdecydować się na zakup iPhone 7 Plus, zamiast wybrać wspomniany fablet na Androidzie.

Źródło: ITHome, Phone Radar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *