Formy odlewowe dla iPhone 8, iPhone 7s oraz iPhone 7s Plus

Formy odlewowe dla iPhone 8, iPhone 7s oraz iPhone 7s Plus

Jak co roku tuż przed wakacjami zaczyna pojawiać się wzmożona ilość różnych makiet, prototypów, czy form nadchodzącej linii iPhone. Do tej pory widzieliśmy już różne makiety, a wczoraj do sieci trafiły formy odlewnicze dla iPhone 8, iPhone 7S oraz iPhone 7S Plus. Jak to już bywa w takich przypadkach niczego nie możemy być pewni, a przeciek pochodzi oczywiście z Chin.

Według plotek iPhone 8 będzie miał 5.8-calowy wyświetlacz z powierzchnią roboczą 5.15 cala. Na zdjęciach widzimy, że jest on wyższy od iPhone 7S, który najprawdopodobniej będzie miał 4.7-calowy ekran, ale też zdecydowanie mniejszy od 5.5-calowego iPhone 8. Oznacza to, że w takim wypadku ramki wokół wyświetlacza w modelu premium będą minimalne lub nie będzie ich wcale. Po raz kolejny powielona zostaje plotka o podwójnym aparacie, który będzie ustawiony pionowo w iPhone 8.

W 5.8-calowym panelu ma się znaleźć miejsce dla obszaru roboczego z wirtualnymi przyciskami, a czytnik TouchID ma znaleźć się pod warstwą szkła. Pamiętajmy, że musi się też znaleźć miejsce dla innych czujników jak aparat, sensor zbliżeniowy czy czujnik światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *