Forgotten Tales Online MMORPG, czyli Polak potrafi

Forgotten Tales Online MMORPG, czyli Polak potrafi

Na grę trafiłem poprzez wpis samego autora, który opowiada o niej i o tym jak codziennie pracuje nad rozwojem Forgotten Tales. Możecie o tym poczytać pod tym linkiem. Jest ona dostępna wyłącznie w Google Play oraz Amazon Store. W zasadzie to istnieją dwie wersje tej gry, jedna z nich jest online i możemy grać z wieloma innymi użytkownikami na świecie, druga zaś to rozgrywka RPG jest dostępna offline.

Jak sam twórca Forgotten Tales przyznaje dziennie na serwerze gra średnio 1000 osób. Spotkać można ludzi z całego świata(USA, Rosja czy oczywiście Polska). Co chwilę dodawane są również nowe funkcjonalności, które dodają atrakcyjności grze i większe pole manewru dla graczy.

Forgotten Tales Online MMORPG dostępna jest w 10 języka, w tym także języku polskim. Mamy wiele możliwości, aby rozwijać swój klan na rozległych terenach leśnych, podziemia lub śnieżne pustkowia. W grze online musimy zmierzyć się z innymi przeciwnikami, aby zdobyć ich terytorium i zniszczyć wszystkie strategiczne obiekty jak zamek. Każdą ze swoich postaci możemy wyposażyć w dodatkowe zbroje czy bronie. Każdy z członków klanu jest odpowiedzialny za inne aspekty dla dobra drużyny jak np. wydobywanie niezbędnych surowców do budowy jak drewno czy kamień. Oczywiście w międzyczasie musimy odpierać również ataki wrogów.

Postacie, które występują w Forgotten Tales to m. in. rycerze, łucznicy, trole, orki, barbarzyńcy, smoki, szkielety. Gra oferuje również mikropłatności dzięki, którym zakupimy akcesoria pomocne przy obronie lub ataku lub niezbędne surowce.

Pobierz:

Forgotten Tales Online MMORPG Forgotten Tales RPG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *