Football Manager Mobile 2018 już dostępny na Androida oraz iOS

Football Manager Mobile 2018 już dostępny na Androida oraz iOS

Kolejna odsłona popularnej gry piłkarskiej, Football Manager trafi również na urządzenia mobilne. SEGA po raz kolejny już wydaje wirtualnego menadżera, który może cieszyć również na smartfonie czy tablecie. Tegoroczna wersja zawiera aż 1000 ulepszeń i funkcji. Są to m. in. ulepszenia w zakresie analizy meczów, konferencji prasowych, nowych cech gracza, nowe role personelu czy udoskonalone raporty zwiadowcze.

Football Manager Mobile 2018 oferuje najsilniejsze ligi europejskie oraz dwa nowe kraje Korea Południowa i USA. W grze dostępna jest największa baza piłkarzy, ponieważ dostępnych jest aż 21 500 aktywnych graczy. Można też dodawać własnych graczy oraz tworzeni są nowi zawodnicy na potrzeby przyszłych sezonów. Interfejs użytkownika został również zmieniony, aby być jeszcze bardziej intuicyjny. Przeprojektowane zostały również funkcje taktyczne, czy role piłkarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=lRz-Qe6DPw0 Football Manager Mobile 2018 nie jest darmowe i fani tej serii chyba to już wiedzą. Zarówno w App Store jak i w Google Play kosztuje ona 42.99 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *