Foodie – aplikacja przeznaczona do robienia zdjęć jedzeniu

Foodie – aplikacja przeznaczona do robienia zdjęć jedzeniu

W Internecie, a w szczególności na portalach społecznościowych codziennie znajdziemy wiele zdjęć przedstawiających posiłki naszych znajomych czy celebrytów. Samemu również lubimy czasem pochwalić się swoimi daniami przygotowanymi własnoręcznie lub zamówionych w restauracji. Foodie to aplikacja specjalnie przygotowana z myślą o takich właśnie fotkach. Pochodzi ona od twórcy popularnego komunikatora LINE. Pobierzemy ją bezpłatnie z Google Play oraz App Store.

Aplikacja pozwoli wydobyć ze zdjęcia wszystko co najlepsze przy zastosowaniu odpowiedniego filtru, aby danie wyglądało jeszcze bardziej atrakcyjnie. Do uwydatnienia najlepszych cech możemy zastosować różne efekty, a także skorzystać z kilku funkcji.

Do wykorzystania mamy 20 filtrów, które dostosowane są do różnego rodzaju żywności jak makarony, mięso, cytrusy czy zielenina. Możemy nakładać różne efekty jak rozmycie, nasycenie kolorów lub oświetlenie. W Foodie znajdziemy również poradnik jak wykonywać perfekcyjne zdjęcia posiłków. Każdą zrobioną fotkę można udostępnić za pomocą sieci społecznościowych.

Pobierz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *