Dzik Challenge – poczuj się jak Blok Ekipa

Dzik Challenge – poczuj się jak Blok Ekipa

Internetowej społeczności raczej nie trzeba przedstawiać zabawnej produkcji jaką jest niewątpliwie Blok Ekipa. Do niedawna przygody trójki kumpli z Grochowa mogliśmy obejrzeć wyłącznie na YouTube. Od pewnego czasu kreskówka trafia do szerszej publiczności za pośrednictwem kanału Comedy Central. Twórcy tego hitu, czyli SPInka Film Studio przygotowali dla fanów grę na urządzenia mobilne, którą pobierzemy bezpłatnie z Google Play oraz App Store.

Dzik Challenge to gra, w której naszym zadaniem jest strącenie puszek po ‘kultowym’ piwie, które jest nieodłącznym elementem Spejsona, Wala i Wojtasa. Musimy pokazać jak najlepszą formę i rzucać w puszki jak najcelniej, aby stać się królem Grochowa.

Przystępując do do Wyzwania Dzika mamy do dyspozycji 11 piłek. Sterowanie odbywa się za pomocą przesunięcia palcem po ekranie. Poza standardowymi rzutami możemy zdobyć dodatkowe umiejętności jak mocniejsze uderzenie czy eksplozję.

Przeczytaj także: World of Tanks Assistant – niezbędnik gracza

Gra jest często aktualizowana i wszystkie sugestie graczy są brane pod uwagę. Wraz z nowymi wersjami mamy także dodawane elementy jak nowe lokalizacje. Fani Blok Ekipy mogą mieć tylko nadzieję, że twórcy będą nieustannie pracować na poprawą elementów audiowizualnych oraz fizyką w Dzik Challenge.

Pobierz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *