Dzienne bonusy w najnowszej aktualizacji Pokemon GO

Dzienne bonusy w najnowszej aktualizacji Pokemon GO

Kilka dni temu Niantic ogłosiło, że wkrótce w grze Pokemon GO pojawią się dzienne bonusy. Teraz, wraz z najnowszą aktualizacją pojawia się nowa opcja zarobku dodatkowych XP oraz przedmiotów, ale oprócz tego pojawia się kilka innych drobnych nowości.

Według najnowszego dziennika zmian Pokemon GO, zarówno w App Store jak i Google Play będziemy mogli otrzymać dodatkowe punkty za pierwszego złapanego Pokemona oraz pierwszy odwiedzony PokeStop każdego dnia. Oczywiście jest to sposób na zwabienie nowych graczy oraz zachęcenie dotychczasowych, aby zagrali oni każdego dnia przynajmniej przez kilka minut.

Kolejną nowością jest wprowadzenie czasu, w którym tylko trener, który wygrał walkę w Gymie będzie mógł go przejąć. Pozwoli to na wyeliminowanie tzw. “ninja Gym”. Od teraz Gymy tracą również “Prestige”, czyli prestiżu po pokonaniu członka przeciwnej drużyny, niż byłoby to w przypadku pokonania lidera.

Aktualizacja powoli trafia do wszystkich użytkowników, a więc będziesz musiał chwilę poczekać, aż pojawi się ona na twoim urządzeniu.

Źródło: Niаntic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *