Dwie mapy Pokemon GO, które nadal działają

Dwie mapy Pokemon GO, które nadal działają

W miniony weekend, deweloper Pokemon Go, Niantic przyniósł istotną aktualizację do swojej szalenie popularnej gry. Chociaż Niantic wprowadził szereg zmian, takich jak usunięcie trzystopniowego systemu śledzenia oraz wiele zmian w wyglądzie aplikacji to najważniejsze było wyłączenia stron z mapami Pokemon Go firm trzecich jak PokeVision. Jak się jednak okazuje, istnieje co najmniej kilka alternatyw PokeVision, które nadal działają.

Pierwszym z narzędzi jest Smart Poke v2 – aplikacja, która zapewnia zasadniczo ten sam rodzaj funkcjonalności jak PokeVision. Znajdziemy w niej mapę z wyszczególnionymi miejscami, gdzie znajdują się obecnie Pokemony. Po naciśnięciu na wybranego stworka ukażą nam się szczegóły takie jak unikalność danego Pokemona, jaki dystans dzieli Cię od niego oraz za jaki czas zniknie. Smart Poke wyśle także powiadomienia jeśli w okolicy pojawi się rzadki okaz. Jedyną wadą jest to, że jest dostępna tylko dla urządzeń z systemem Android.

Jeśli nie masz telefonu z systemem Android lub wolisz mapę Pokemon Go w przeglądarce, możesz skorzystać ze Skiplagged, który jest alternatywą dla PokeVision. Dostępna z poziomu przeglądarki, mapa zapewnia zwykłe szczegóły, takie jak lokalizacja w pobliżu i ile czasu pozostało do momentu, aż dany Pokemon zniknie. Użytkownicy mogą również filtrować Pokemony na podstawie rzadkość, a także wykluczyć te, które nie są dla nas interesujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *