Dwa nadchodzące urządzenia BlackBerry z systemem Android na zdjęciach!

Dwa nadchodzące urządzenia BlackBerry z systemem Android na zdjęciach!

Kolejne dwa smartfony Blackberry z Androidem zostały zaprezentowane na zdjęciach z przecieku. Ich nazwa kodowa to podobno Hamburg i Rome. Może wydawać się to prawdopodobne, ponieważ kanadyjski producent stosuje nazwy miast już od dawna.

Ze zdjęć wynika, że Hamburg nie posiada fizycznej klawiatury lub jest ona wysuwana jak ma to miejsce w BlackBerry Priv. Jedna z grafik przedstawia nawet wysokość (146mm) i szerokość (78mm) tego urządzenia.

Drugie zdjęcie przedstawia zbliżenie na górną część przodu urządzenia, na którym widzimy nowe logo BlackBerry. Wydaje się, że “Hamburg” wykonany jest z metalu, na co może wskazywać jego srebrna obudowa. Przycisk zasilania znajduje się po lewej stronie, a po prawej znajdują się przyciski regulacji głośności.

Według plotek będzie to telefon średniej klasy w cenie 400 dolarów. Na rynku ma pojawić się w drugiej połowie 2015 roku.

“Rome” to smartfon z fizyczną klawiaturą, który wyglądem nawiązuje do BB Passport. Na urządzeniu widoczne jest to samo, nowe logo BlackBerry. o tym modelu niestety nic więcej nie wiadomo.

Źródło: timesnews.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *