Dwa inteligentne zegarki od Google na renderze

Dwa inteligentne zegarki od Google na renderze

W ubiegłym tygodniu rozeszła się wieść, że Google pracuje nad dwoma smartwatch’ami na własną rękę (można to odebrać dosłownie), z których oba będą działać oczywiście na Android Wear. Wtedy też usłyszeć mogliśmy kilka cech, które będą im towarzyszyły, ale były to suche dane bez żadnych zdjęć.

Dziś jednak możemy przyjrzeć się renderom z tego samego źródła, które rzekomo przedstawiają wspomniane zegarki. Po lewej stronie znajduje się zegarek o kryptonimie Angelfish i to właśnie on ma być tym urządzeniem wyższej klasy, a zarazem grubszym i większym. Po prawej natomiast znajduje się mniejszy i cieńszy Swordfish, który ma być również tańszym zegarkiem.

Nadal nie wiemy jaką nazwę mogą nosić oba zegarki, ale można przypuszczać, że będzie to coś w stylu Nexus, Pixel lub po prostu Google. Mówi się, że tylko mniejszy będzie mógł wspierać funkcję Mode, czyli wymieniane paski. Większy, Angelfish ma być wyposażony w GPS, LTE oraz monitor pracy serca. Swordfish jedynie ma posiadać czujnik tętna.

Oczywiście nie jest to ostateczny wygląd i ostateczne produkty mogą różnić się znacząco od tego co możemy zobaczyć teraz. Obecne obrazy powstały jedynie na podstawie dotychczas znanych plotkach. Nadal nie ma też informacji o dacie wydania czy chociażby cenie.

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *