Dlaczego akumulatorki TF1 zamiast Energizer, Duracell, GP?

Dlaczego akumulatorki TF1 zamiast Energizer, Duracell, GP?

Nie jesteśmy już w stanie chyba wyobrazić sobie życia bez sprzętu elektronicznego, czy AGD. Na co dzień wykorzystujemy radio, TV, korzystamy z pilota, zegarka, dzieci jeżdżące autka, wydające dźwięki lalki czy maskotki, wykorzystujemy depilator, aparat cyfrowy, telefon bezprzewodowy.

Korzystamy ze sprzętu telekomunikacyjnego jak krótkofalówki, telefony przenośne lub stacjonarne. Jaka jest wspólna cecha tych wszystkich urządzeń? Mogą być zasilane poprzez akumulatorki. Dostępnych jest wiele typów akumulatorów, ale najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane są typu R3 i R6. O tym jak ważną rolę pełnia w naszym życiu różne urządzenia zdajemy sobie sprawę u kiedy nagle przestają funkcjonować. Co zrobić by uniknąć przykrych niespodzianek związanych z wyczerpaniem energii z akumulatorów urządzenia. Rada jest bardzo prosta! Trzeba korzystać z akumulatorów sprawdzonych i doskonałej jakości. Na rynku jest spora oferta. Wszyscy znają baterie czy akumulatory Energizer, Duracell, GP. To dobre i uznane marki, jednak ich podstawową wadą jest wysoka cena. Chcąc być pewnym jakości, można zapłacić dużo za uznane marki lub… zwrócić uwagę na markę TF1 Forever Premium. Akumulatorki AAA, AA TF1 Forever oparte są na nowoczesnych ogniwach niklowo – wodorkowych, sąbez efektu pamięci, dzięki czemu cechuje je długa żywotność i dłuższy czas przechowywania, a także wydłużony czas samorozładowania.

Długa żywotność oznacza także, że możliwość ładowania akumulatora aż do 1000 razy. Baterie AA, AAA TF1 Forever cechuje bardzo duża pojemność, czyli większa gęstość energii, oraz całkowita szczelność. Do kompletu, przyda się także ładowarka do akumulatorów AA, AAA, nowoczesna wyposażona w mikroprocesor kontrolujący proces ładowania, posiadająca użyteczną funkcje rozładowania akumulatora przed ponownym naładowaniem. Ładowarka do akumulatorków TF1 FOREVER FR-8168 posiada układy zabezpieczające przed przegrzaniem. Status procesu ładowania jest obrazowany na diodach LED. Wybierz najlepszą markę, wybierz Akumulatory TF1!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *