Czy te zdjęcia pokazują OnePlus 3?

Czy te zdjęcia pokazują OnePlus 3?

Plotki o OnePlus 3 zaczęły pojawiać się w lutym, kiedy to mówiono, że trzeci flagowy smartfon firmy pojawi się w czerwcu. W ostatnich tygodniach mamy wysyp plotek odnośnie wszystkiego co związane z OnePlus 3. Ostatnia plotka dotyczy baterii o pojemności 3500 mAh.

Oczekuje się, że telefon będzie posiadał 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD 1080 x 1920. OnePlus 3 będzie zasilany przez chipset Snapdragon 820 z procesorem quad-core 2.2GHz i układem graficznym Adreno 530. Na pokładzie ma być także 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pojemności wbudowanej z możliwością rozszerzenia. Z tyłu będzie aparat 16 MP, a przedni do selfie 8 MP. Po wyjęciu z pudełka urządzenie będzie działać na systemie Android 6.01 Marshmallow.

Dziś na chińskim portalu Weibo pojawiły się rzekome zdjęcia OnePlus 3. Umieszczony jest w specjalnej obudowie, aby mo można było zobaczyć jego wyglądu. Jedyne co wdać to ekran oraz przycisk Home z przodu. Oczywiście nie mamy pewności, że przedstawiają one właśnie oczekiwanego flagowca OnePlus. Pojawiła się też druga partia zdjęć, która pokazuje tylną obudowę, która wyglądem przypomina HTC 10.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *