Błyszczący iPhone 8 na krótkim filmie

Błyszczący iPhone 8 na krótkim filmie

W ostatnim czasie pojawia się wiele przecieków i plotek na temat iPhone 8 oraz iPhone 7s i 7s Plus, które mają pojawić się już we wrześniu. Najważniejszym z całej trójki ma być oczywiście jubileuszowy model, który będzie posiadał odmieniony projekt oraz dodatkowe funkcje. Benjamin Geskin opublikował film, który może pokazywać makietę nadchodzącego iPhone 8. Trwa on zaledwie 10 sekund, ale to przybliża nam jego konstrukcję.

Choć jest to prawdopodobnie tylko niedziałający prototyp to może okazać się on prawdziwym wzorem. Prototyp jest błyszczący i wydaje się, że dopracowany w wielu szczegółach, aby móc wyglądać jak ostateczne urządzenie. Po raz kolejny potwierdza to zastosowanie stalowej ramy oraz dwóch szklanych paneli. Na tylnym panelu widzimy pionowo ustawione dwa aparaty.

Niestety makieta iPhone 8 nie pozwala zobaczyć włączonego ekranu i z tego powodu też nie widzimy jakiej szerokości są ramki wokół wyświetlacza (może nie ma ich w ogóle). Przypomina on bardzo iPhone 4/4S i jest również w kolorze czarnym. Nie wiadomo, czy Apple zdecyduje się na inne warianty kolorystyczny, właśnie poza czarnym oraz białym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *