Bluboo Xfire 2 za jedyne 60 dolarów. Metalowa obudowa i czytnik linii papilarnych

Bluboo Xfire 2 za jedyne 60 dolarów. Metalowa obudowa i czytnik linii papilarnych

Na rynku znajdziemy szeroki wachlarz smartfonów, które oferują różne opcje w równie różnej cenie. Od kilkuset złotych do kilku tysięcy, które musimy zapłacić za najnowsze modele wiodących producentów jak Apple czy Samsung. Te tańsze modele często odbiegają jakością podzespołów jak i wnętrzności, ale nie zawsze tak musi być. Za średniej klasy telefon musimy zapłacić jakieś 500 zł, aby posłużył on nam przez jakiś czas, a nie tylko kilka tygodni zanim sam zacznie rozpadać nam się w rękach.

Jeżeli szukasz jeszcze tańszego telefonu to trafiłeś idealnie! Bluboo Xfire 2 to jeden ze smartfonów mało znanej chińskiej marki, który może zaskoczyć. Za $59,99 otrzymamy telefon z metalowej obudowie z ciekawym wyglądem, a co ciekawe z czytnikiem linii papilarnych z tyłu. Posiada on również 5-calowy ekran 2.5D.

Za taką cenę to już wydaje się wiele, ale na tym nie koniec. Smartfon napędzany jest cztero-rdzeniowym procesorem MTK6580 wraz z grafiką Mali 400. Na pokładzie 8 GB pamięci wbudowanej oraz 1 GB pamięci RAM. Posiada także slot na karty microSD. Kolejny zaskoczeniem może być lampa LED w przednim i tylnym aparacie. Pojemność baterii to 2150 mAh. Od początku działa na nim Android 5.1 Lollipop. Z opisu wygląda, że jest godzien każdej zainwestowanej złotówki. Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych.

Cena 59,99 obowiązuje jedynie w przedsprzedaży, później będzie większa, choć tylko o 10 $. Bluboo Xfire 2 zamówimy także z dostawą do Polski ze sklepów GearBest, TomTop oraz GeekBuying. Dostawy mają rozpocząć się już w lutym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *