Benefis Wayne’a Rooney’a. Transmisja meczu Manchester United – Everton na żywo na Facebooku

Benefis Wayne’a Rooney’a. Transmisja meczu Manchester United – Everton na żywo na Facebooku

Wayne Rooney to znana postać każdemu kto choć trochę interesuje się futbolem. Od wielu lat kojarzony jest z drużyną Manchester United, ale jego pierwszym klubem w profesjonalnej karierze być Everton. Wazza przeniósł się z rodzinnego, liverpoolskiego klubu już w 2004 roku, w wieku zaledwie 19 lat. Z miejsca stał się czołową postacią Czerwonych Diabłów, z którymi zdobył praktycznie każde możliwe trofeum klubowe.

Dziś po raz pierwszy będziemy mieć okazję obejrzeć mecz za pomocą Facebooka. Bowiem dziś odbędzie się benefisowy mecz Manchester United – Everton. Transmisja może mieć publiczność na całym świecie 1,7 miliarda potencjalnych widzów. Przychody z meczu zostaną przeznaczone dla czterech organizacji charytatywnych.

Szerszej publiczności będą mogli przedstawić się również nowi gracze – Zlatan Ibrahimovic, Henrich Mychitarian i Eric Bailly, a także nowy trener Jose Mourinho. Mecz odbędzie się dziś o godzinie 21 czasu polskiego. Transmisja będzie prowadzona na oficjalnych profilach Manchesteru United oraz Wayne’a Rooney’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *