Apple wydaje iOS 10.3.2 z poprawkami błędów, ale z obniżeniem wydajności baterii

Apple wydaje iOS 10.3.2 z poprawkami błędów, ale z obniżeniem wydajności baterii

AKTUALIZACJA: Oczywiście iOS 10.3.2 pojawił się przed tygodnie, ale nie zmienia to faktu, że problem z baterią dotyczy właśnie tego wydania.

Wczoraj, Apple wydało najnowszą aktualizację iOS 10.3.2 dla kompatybilnych urządzeń iPad oraz iPhone. Nowe wydanie skupia się głównie na poprawie dotychczasowych błędów oraz poprawie bezpieczeństwa systemu iOS.

Aby pobrać aktualizację iOS 10.3.2 można pobrać przechodząc do Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja lub poprzez program iTunes. Należy pamiętać, że urządzenie przed aktualizacją musi być naładowane w przynajmniej 50 % lub podłączone do źródła ładowania.

Jednak to nie wszystko, według doniesień po zaktualizowaniu do iOS 10.3.2 urządzenia tracą żywotność nawet od 10 do 20 procent. Podobno od razu, po odłączeniu od ładowarki do 100 % poziom zmniejsza się. Więc warto zastanowić się przed aktualizacją swojego iPhone;a lub iPada. Miejmy nadzieję, że osoby, które pobrały już iOS 10.3.2 mogą spodziewać się niedługo kolejnej aktualizacji, która rozwiąże ten problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *