Aplikacja jakdojade.pl z aktualizacją. Zyskuje Material Design

Aplikacja jakdojade.pl z aktualizacją. Zyskuje Material Design

Jedna z tych aplikacji, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ pobrało ją już miliony osób na swoje smartfony. Jest to interaktywny rozkład jazdy transportu publicznego w każdym z większych miast Polski. W najnowsze aktualizacji na Androida aplikacja zyskuje przede wszystkim nowy design. Najnowsza wersja już do pobrania z Google Play.

Trzeba przyznać, że po zyskaniu Materal Design interfejs użytkownika jest jeszcze bardziej przyjazny. Jak przyznają twórcy została ona przygotowana z najnowszymi trendami. Po zmianie wyglądu aplikacja staje się jeszcze bardzie intuicyjna. Po za tym zyskuje kilka nowych funkcji. W wersji premium za 7 zł rocznie zyskujemy m. in nawigację nawet po wyjściu z aplikacji oraz usunięcie reklam. Aplikacja jakdojade.pl podpowiada nam na którym przystanku mamy wysiąść oraz pozwala ustawić alarmy wyjścia oraz odjazdu naszego tramwaju lub autobusu.

Od teraz przystanki możemy wyszukiwać, a także mamy przejrzysty podgląd na każdy z nich. Aplikacja pokazuje aktualną pozycję oraz postęp na trasie jaką pokonaliśmy. Dla leniwych lub nie mających czasu możemy zaplanować trasę komendami głosowymi.

Przeczytaj także: Gry z PlayStation One na Android Wear

Jest to największa aktualizacja od momentu wydania aplikacji jakdojade.pl na Androida, która przynosi wiele nowych funkcjonalności, która sprawia, że chętniej chce się z niej korzystać.

Pobierz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *