Aplikacja Dieta dla lenia pozwoli szybko zaplanować tydzień

Aplikacja Dieta dla lenia pozwoli szybko zaplanować tydzień

W napiętym grafiku możemy nie mieć czasu na szukanie pomysłów na obiad, śniadanie czy kolację, ale z pomocą przychodzi Dieta dla lenia. Aplikacja oczywiście nie zrobi za nas żadnej potrawy, ale pozwoli idealnie zaplanować posiłki na najbliższy tydzień lub zasugerować co możemy zrobić bez zbędnego szukania.

Znajdziemy ją w Google Play, App Store oraz Windows Store. W aplikacji musimy podać swoją wagę, wzrost, płeć oraz wiek. Po podaniu tych informacji zasugerowane zostaną nam dedykowane posiłki. Każdy dzień posiada określoną wartość energetyczną, możemy również ustawić ilość posiłków oraz do każdego z nich przypomnienia.

W aplikacji Dieta dla lenia znajdziemy szczegółowy przepis na każde danie. Dieta jest zróżnicowana i każdego dnia, a nawet tygodnia dostajemy inne posiłki zależnie od pory dnia. Zyskiwać możemy również odznaki, które mogą pomagać w osiąganiu kolejnych kroków w stosowaniu zbilansowanej diety.

Oprócz tego dostajemy również porady odnośnie zdrowego trybu żywienia, które mogą przydać się nawet bez stosowania diety zalecanej w aplikacji.

Pobierz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *