Anulowany fablet Dell Stack z Windows 10 wygląda wspaniale

Anulowany fablet Dell Stack z Windows 10 wygląda wspaniale

HP Elite x3 jest jednym z najbardziej zaawansowanych smartfonów z systemem Windows 10 Mobile, ale niedawno pojawił się również Alcatel Idol 4S, który ma specyfikację najlepszych urządzeń z Androidem. Mimo tego platforma Microsoftu nie ma obecnie szans konkurować z systemami Android i iOS. Wielu producentów mimo wcześniejszych planów postanowiło anulować projekty związane z Windows 10 Mobile. Ostatnio pojawiły się informacje, że jednym z nich jest wysokiej klasy fablet firmy Dell.

Urządzenie było w fazie projektowania, ale zostało w pewnym momencie anulowane. Możemy jednak poznać specyfikację oraz jego wygląd dzięki niezawodnemu człowiekowi od przecieków jakim jest Evan Blass.

Podobno nazwa miała brzmieć Dell Stack i miał to być ogromny fablet z wyświetlaczem 6.4-7.0 cali o rozdzielczości Full HD (1080p). Podobno Dell planował zastosowanie chipsetu Intel X86, który spokojnie mógłby napędzać laptopa czy komputer stacjonarny. Urządzenie miało posiadać od 4GB do 8 GB pamięci RAM oraz pojemność wbudowaną 128 GB lub 256 GB.

Na grafice widzimy, że Dell Stack miał posiadać stację dokującą z dwoma miejscami, w tym drugie, które miało służyć prawdopodobnie do ładownia dodatkowej baterii. Urządzenie miał trafić na rynek w 2017 roku, ale teraz to już raczej temat upadły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *