4 zabawne kopie iPhone, w które sam nie uwierzysz

4 zabawne kopie iPhone, w które sam nie uwierzysz

W artykule przedstawię wam najciekawsze i najbardziej zuchwałe klony iPhone , które można znaleźć na rynku. Podróbki iPhone zaczęły się pojawiać właściwie od początku powstania pierwszego modelu od Apple. Większość takich kopii jest dostępnych na chińskim rynku, co nie powinno zaskoczyć nikogo. Część jest jednak dostępna również w Europie.

E-boda T300

Ten rumuński wynalazek to istne cudo wśród klonów iPhone. Telefon jest wyposażony w jednordzeniowy procesor Spreadtrum SC6531, 32 MB pamięci wewnętrznej oraz 32 MB pamięci RAM. Poza tymi parametrami model wyposażony jest w 2,8 calowy ekran z rozdzielczością 240 x 320 oraz aparat 0,3 – megapikselowy aparat. Oczywiście w ekskluzywnej złotej wersji.

E-boda T200

Kolejny produkt firmy Freeman z Rumuni jakże do złudzenia znów przypominający produkt Apple. Tył telefonu jest niemal identyczny jak w przypadku iPhone 5 lub 5S. Wyposażony w nieco mniejszy 2,4 calowy ekran T200 wyposażony jest w identyczne parametry co poprzednik. Koszt telefonu to 99 lei, czyli ok. 100 złotych.

iPhone nano

Parę lat temu spekulowano nad tym, że Apple planuje wypuścić mniejszą wersję iPhone, która miała nosić nazwę właśnie Nano. Były to oczywiście plotki, które się nie potwierdziły. Niektórzy spryciarze postanowili jednak podłapać temat i wypuścić na rynek fałszywe modele o takiej nazwie.

The iPhnoe

Osobiście uważam to za najbardziej śmieszną nazwę, a zarazem także żenującą. Telefon sam w sobie wygląda strasznie i jest niepełnosprawną podróbką iPhone 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *