3-dniowy czas pracy baterii w BLU Energy JR za 39 dolarów

3-dniowy czas pracy baterii w BLU Energy JR za 39 dolarów

Firma BLU z Mamia wprowadziła na rynek nowy smartfon z Androidem o nazwie Energy JR, który ma podobno wytrzymać 72 godziny na jednym cyklu ładowania. # dni to bardzo dużo, jednak za to nie otrzymujemy jakiegoś super sprzętu, który odpowiadałbym standardom 2016 roku. BLU Energy JR to mała słuchawka z 4 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 480 x 800. Telefon posiada tylko 512 MB pamięci wbudowane, ale obsługuje również karty microSD.

Smartfon działa na systemie Android 4.4 KitKat, ale am wyłącznie 256 MB pamięci RAM. Posiada łączność Wi-Fi, ale nie znajdziemy w nim nawet sieci 3G czy 4G, a tylko 2G. BLU przedstawia to jako zaletę przy oszczędności danych komórkowych.

Urządzenie zasila układ MediaTek MT6571, tylny aparat ma 3.2 MP, a przedni to VGA. Z tyłu BLU Energy JR pokryty jest materiałem skóropodobnym. Bateria ma pojemność 3000 mAh, która podobno pozwoli na 3 dni pracy.

Smartfon jest dostępny na Amazonie w dwóch kolorach -czarnym i białym. Koszt jednego urządzenia to 39 dolarów, czyli ok. 160 zł.

Źródło: Amazon, BLU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *