2piece Cover, czyli najbrzydsze etui od Samsunga

2piece Cover, czyli najbrzydsze etui od Samsunga

Do tej pory wielu szydziło (i chyba słusznie) z “iPhone Smart Battery” od Apple, ze względu na dziwaczny wygląd tego dodatku dla iPhone’a. Po włożeniu etui z dodatkową baterią, iPhone z eleganckiego urządzenia zamienia się w coś z guzem, który wydaje się jakby nadal miał urosnąć. Posiadacze tego wynalazku od Apple chyba nie muszą się już dłużej przejmować krytyką, nową definicją brzydoty staje się 2Piece Cover dla Samsunga Galaxy S8 i S8+.

Jak pisze Samsung o swoim produkcie: “Uzupełniające odcienie każdej okładki dodają niepowtarzalnej geometrycznej atmosfery, która jeszcze bardziej polepsza projekt Galaxy S8 i S8 +…”. No chyba nie jest tak do końca i myślę, że wielu z Was się z tym zgodzi. Jak widzimy na załączony zdjęciach jedyną geometryczną i ładną rzeczą na nich jest Galaxy S8. Jedyną funkcją jaką spełnia 2Piece Cover jest ochrona urządzenia przy upadku, bo na pewno nie estetyka.

Na szczęście inne akcesoria Samsunga wyglądają więcej niż przyzwoicie. Wystarczy chociażby spojrzeć na dok Samsung Dex, nowe powerbanki oraz kilka innych rzeczy, które zostały zaprezentowane obok pary Galaxy S8 i S8+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *