184 nowe Emoji w aktualizacji SwiftKey

184 nowe Emoji w aktualizacji SwiftKey

W najnowszej, wydanej dziś aktualizacji klawiatury SwiftKey na Androida mamy do czynienia z kilkoma nowymi funkcjami. Oprócz zmian w działaniu twórcy dodali również 184 nowe emotikony. Już w grudniu w wersji beta można było dostrzec nowe emojis. Teraz trafiają one do stabilnej wersji. Znajdziemy m. in. buźkę do góry nogami, burrito, kraba, butelki z wystrzeliwanym korkiem czy hot-doga. Nową wersję można już pobrać z Google Play. Poprawione zostały także różne dostępne już wcześniej w klawiaturze obrazki. Niestety będą one dostępne na systemie Android 6.0.1 ze względu na użycie nowego standardu Unicode.

W związku z tym oznacza to wsparcie SwiftKey dla Androida Marshmallow. Od pewnego czasu klawiatura jest bezpłatna i zarabia wyłącznie na produktach oferowanych w aplikacji jak motywy. Posiada także szereg statystyk, które naszą ‘produktywność’ podczas korzystania z SwiftKey.

Przeczytaj także: Nowe Emoji już w drodze – bekon, selfie i wiele innych!

Aktualizacja przynosi kilka poprawek. Jedną z nich jest brak autokorekty podczas wpisywania jako pierwszej litery “w”. Było to uciążliwe podczas wpisywania adresu URL.

Pobierz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *