10 rzeczy, których Apple nie powiedziało o iPhone 7 & 7 Plus

10 rzeczy, których Apple nie powiedziało o iPhone 7 & 7 Plus

Na kanale EverythingApplePro możemy znaleźć ciekawe zestawienie faktów, o których Apple nie powiedziało nam przy okazji prezentacji iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Część z nich już możecie znać, ale myślę, że warto je sobie przypomnieć lub zapoznać się z nimi na nowo. Oto najciekawsze rzeczy o najnowszym duecie iPhone’ów, których nie usłyszymy z ust włodarzy Apple:

aktualna cena produkcji, według wielu źródeł wynosi ona około 220 dolarów, czyli około 850 zł. Poniżej możemy zobaczyć porównanie z poprzednimi generacjami.
największa jasność ekranu jak do tej pory – 705 nitów. drobne oszustwo związane z zoomem, które dokładnie poznacie po obejrzeniu wideo. “inteligentne” głośniki, które wykrywają w jaki sposób trzymamy urządzenie. otwarcie dostępu do silnika Taptic dla deweloperów, którzy mogą wykorzystać wibracje w dowolny sposób w swoich grach i aplikacjach. brak szafirowego szkła w obiektywie aparatu. lepsze działanie TouchID, nawet w przypadku mokrych palców. lepsze zarządzanie pamięcią RAM w iOS 10.1 (więcej w tym miejscu). https://www.youtube.com/watch?v=-lVWzt8nnpU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *