10 funkcji, które Apple powinno dodać do iOS 10

10 funkcji, które Apple powinno dodać do iOS 10

Dopiero co Apple wydało iOS 9.3 z nowymi funkcjami oraz poprawkami, a już powstają nowe spekulacje o iOS 10, który zadebiutuje najprawdopodobniej wraz z nową generacją iPhone’ów jesienią tego roku. Autorzy kanału EverythingApplePro po raz kolejny przygotowali ciekawy filmik z funkcjami, które spółka z Cupertino mogłaby dodać do nowego ekosystemu.

Pierwszą z nich jest ciekawa animacja podczas odblokowywanie ekranu. Kolejną jest widoczna zmiana wyglądu ikon oraz centrum sterowania. Pokazana została również funkcja, która spodoba się wszystkim – blokowanie dostępu do zdjęć, wiadomości za pomocą TouchID.

Przeczytaj także: Koncept iOS 10 i zmiany w centrum sterowania oraz Lista życzeń nowy opcji w iOS 10

Kolejną nowością, która mogłaby się niektóry spodobać jest automatyczne odtwarzanie w galerii. Fajną opcją byłoby dodanie opcji przybliżenia jednym palcem, która została pokazana na filmiku. Nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby wprowadzenia animowanych ikon.

Uważam też, że zbędnym byłoby dodanie oddzielnego pola z aplikacjami na podobę Androida. Fajnym za to dodanie 3D Touch w centrum sterowania. Kolejnym przydatną funkcją byłoby wprowadzenie natywnego nagrywania ekranu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *