Dzierżawa drukarek – alternatywa dla zakupu urządzeń drukujących

Dzierżawa drukarek – alternatywa dla zakupu urządzeń drukujących

Planujesz zakup lub wymianę drukarek w swojej firmie, ale w kasie brakuje na to budżetu? Nie martw się, istnieje inne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, a jest nim dzierżawa drukarek! W ten sposób zaoszczędzisz dużą kwotę, którą będziesz mógł przeznaczyć na inny cel.

Dzierżawa drukarek – alternatywa dla zakupu urządzeń drukujących

Drukarka w biurze to podstawa. Za pomocą dobrego sprzętu drukującego jesteśmy w stanie sporządzić potrzebne dokumenty i sprawić, że “papierkowa robota” będzie dobrze wykonana. Koszt takich urządzeń może jednak sprawić, że ich zakup nie będzie możliwy. Nie oznacza to, że musisz wtedy sięgać po tańsze (a w związku z tym często gorsze pod względem jakości) zamienniki. Wystarczy, że skorzystasz z dzierżawy drukarek, czyli usługi, dzięki której możesz mieć w firmie wysokiej jakości sprzęt bez konieczności inwestowania dużych kwot. Wystarczy opłacanie miesięcznego abonamentu. Na czym polega dzierżawa drukarek i dlaczego warto z niej skorzystać? Przekonasz się, czytając poniższy artykuł. 

Dzierżawa drukarek – zasady

A gdyby tak dało się wypożyczyć drukarki niezbędne w firmie? Dzięki dzierżawie drukarek jest to możliwe. Najpierw konkretne urządzenia dobierane są do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Na tej podstawie ustalany jest także koszt miesięcznego abonamentu. Klient może również wybrać, na jaki okres chce mieć drukarki u siebie. W tym czasie opłacany abonament pokrywa koszt instalacji urządzeń oraz ich serwisu. Oznacza to, że po wyczerpaniu się materiałów eksploatacyjnych nie musimy martwić się koniecznością ich zakupu. Firma zajmująca się dzierżawą drukarek rozwiąże każdy problem z użytkowaniem dzierżawionych drukarek. Drukarki są naprawiane w naprawdę szybkim czasie – serwisanci zajmują się tym w przeciągu 24 godzin.

Korzyści dzierżawy drukarek

Dzierżawa drukarek to nie tylko oszczędność, ale również i wygoda. Możliwość wypożyczenia urządzeń bez konieczności ich zakupu powoduje, że w budżecie firmy może pozostać znaczna kwota. Konieczność opłacenia abonamentu nie będzie natomiast uciążliwa. Aspekt wygody wiąże się z kolei z tym, że klient wynajmujący sprzęt nie musi przejmować się, kiedy drukarka się zepsuje. Urządzenia są szybko naprawiane bez konieczności ponoszenia kosztu części i materiałów eksploatacyjnych. Firma zajmująca się dzierżawą drukarek zapewnia również zdalne wsparcie w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z użytkowaniem drukarek. Dzięki takiej usłudze mamy również dostęp do narzędzi umożliwiających kontrolę drukowanych dokumentów oraz ich ilości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *